Biuro sprzedaży

Telefon:
tel. 604-222-106
tel. 532-477-559
tel. 602-339-893

Adres E-mail:
info@bulwarowa.pl

 Adres:
ul. Mrozowa 6,
31-752 Kraków

Inwestor

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku deweloperskim nieprzerwanie od 10 lat . Strategią naszej firmy jest realizacja wysokiej jakości kameralnych inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych w w spokojnych, ale dogodnie skomunikowanych lokalizacjach Krakowa. Nie korzystamy z usług zewnętrznych Generalnych Wykonawców dzięki czemu prowadzimy własny, bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze projekty realizujemy z najwyższą starannością przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów.

Willa Bulwarowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP: 6783194086,
Regon: 520543086
KRS: 0000935377

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody autora zabronione.
Informacje tutaj zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane tutaj zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Zapoznaj się z Naszą polityką prywatności >

Formularz kontaktowy


    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Kowalik (wykaz podmiotów znajduje się tutaj) Dane osobowe będą przetwarzane w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Grupę Kowalik w zakresie udzielenia odpowiedzi na wiadomość oraz zapewnienia z Panem/Panią kontaktu, a jeżeli wyrazi Pan/Pani także na to zgodę to w celach handlowych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, a w zakresie udzielonej zgody do czasu jej cofnięcia. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: info@bulwarowa.pl. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.