Opis inwestycji

Willa Bulwarowa będzie składała się z czterech kondygnacji, na których zaprojektowano 17 mieszkań o zróżnicowanej wielkości od 41 m2 do 62 m2. Każde mieszkanie będzie dysponować w zależności od lokalizacji balkonem, tarasem lub ogródkiem. Większość mieszkań zaprojektowano tak, aby pomieszczenia były maksymalnie „ustawne” i była możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny z 23 miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i pomieszczeniami technicznymi. Budynek będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, co zapewni najbardziej optymalne ekonomicznie źródło ogrzewania.

Zobacz jak wygląda aktualny stan budowy

Aktualności
19 października 2022

Wykop zakończony, wylaliśmy chudy beton

Aktualności
12 października 2022

Wykop na ukończeniu

Aktualności
5 października 2022

Montaż rozpór

Idealna lokalizacja

Inwestycja będzie zlokalizowana przy ul. Bulwarowej 35 w Nowej Hucie, która jest nazywana najbardziej „zieloną” częścią Krakowa. Dzielnica została tak zaprojektowana, że większość niezbędnych na co dzień sklepów, szkół, przychodni, znajduje się w bliskiej odległości. Wpisuje się to w modny trend miasta 15-minutowego, w którym wszystkie codzienne sprawy mieszkańcy mogą załatwić w ciągu 15 minut.

Ponadto położony w bliskim sąsiedztwie Park Nowohucki wraz z najbliższą okolicą zapewnia możliwość relaksu, spacerów, obserwacji przyrody. Jest również doskonały do biegania lub uprawiania sportów zespołowych. W najbliższym sąsiedztwie położone są również korty tenisowe i odkryty basen Wandzianka.

Biuro sprzedaży

Telefon:
tel. 604-222-106
tel. 532-477-559
tel. 602-339-893

Adres E-mail:
info@bulwarowa.pl

 Adres:
ul. Mrozowa 6,
31-752 Kraków

Inwestor

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku deweloperskim nieprzerwanie od 10 lat . Strategią naszej firmy jest realizacja wysokiej jakości kameralnych inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych w w spokojnych, ale dogodnie skomunikowanych lokalizacjach Krakowa. Nie korzystamy z usług zewnętrznych Generalnych Wykonawców dzięki czemu prowadzimy własny, bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac na każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze projekty realizujemy z najwyższą starannością przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów.

Willa Bulwarowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP: 6783194086,
Regon: 520543086
KRS: 0000935377

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody autora zabronione.
Informacje tutaj zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane tutaj zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie